Blog

Uzaktan Eğitim ve Pandemi Döneminde Çocuklar için Ekran Süresi - Bilgisayar ve Telefon Kullanımı
  • 26 Kasım 2022

Uzaktan Eğitim ve Pandemi Döneminde Çocuklar için Ekran Süresi - Bilgisayar ve Telefon Kullanımı

Çoğu aile için ekran süresi en iyi zamanlarda bile hassas bir konudur. Normalleşme sürecinin ardından yeniden Covid-19’da ki artışlar bazı kısıtlamalara sebebiyet verecek ve yeniden ebeveynler ile çocukları 7/24 bir arada tutacakmış gibi görünüyor

Pandemi Sonrası Dünyada ve Türkiye’de Eğitim
  • 26 Kasım 2022

Pandemi Sonrası Dünyada ve Türkiye’de Eğitim

Ülkeler, pandeminin öğrenme üzerindeki olumsuz etkisini en aza indirmek için arayışlarını sürdürmekte ve birçok farklı yaklaşım geliştirmeye devam etmektedir. Çünkü çocuklar, bu dönemde, sadece eğitimden değil, aynı zamanda sosyalleşme, spor ve kültürel faaliyetler gibi kişilik gelişimini etkileyen birçok boyuttan mahrum kalmışlardır. Kapanma süreci uzadıkça özellikle çocukların refahlarını, zihinsel sağlıklarını korumak için ailelere ve öğretmenlere yönelik desteğin artırılması gerekmektedir.

12

Copyright 2022 Tüm Hakları Saklıdır , Tasarım & Yazılım Armina Yazılım

A PHP Error was encountered

Severity: Core Warning

Message: PHP Startup: Unable to load dynamic library 'curl.so' (tried: /usr/local/php74/lib/php/extensions/no-debug-non-zts-20190902\curl.so/curl.so (/usr/local/php74/lib/php/extensions/no-debug-non-zts-20190902\curl.so/curl.so: cannot open shared object file: No such file or directory), /usr/local/php74/lib/php/extensions/no-debug-non-zts-20190902\curl.so/curl.so.so (/usr/local/php74/lib/php/extensions/no-debug-non-zts-20190902\curl.so/curl.so.so: cannot open shared object file: No such file or directory))

Filename: Unknown

Line Number: 0

Backtrace: