Bizi Tanıyın

Hakkımızda

İVME EĞİTİM KURUMLARI eğitime 40 yıl boyunca emek ve gönül vermiş kurucumuz Abdullah Yüksel'in liderliğinde Türkiye’den ve dünyanın dört bir yanından gelen yeni nesillerle kaliteli eğitimi buluşturuyor.

Dünyanın eğitimle maddi ve manevi olarak kalkınacağına refah ve huzura ulaşacağına olan inancıyla, çağdaş ve geleceğin ihtiyaçlarına yönelik bir eğitim algısını ülkemizde yerleştirmek için çalışıyoruz. Kurucumuz Abdullah Yüksel'in vizyonu, nitelikli ve seçkin eğitim kadromuzla İvme Anadolu Lisesi (Ümitköy), İvme Özel Kursları (Ümitköy & Kızılay) olarak Ankara'da öğrencilerimizi kaliteli eğitimle buluşturuyoruz.

Misyonumuz

Entelektüel olarak bilinçli, ahlaki açıdan sorumlu ve sürekli gelişen küresel bir toplulukta sürekli gelişen yaratıcı bireylerin yetiştirilmesidir.

Vizyonumuz

Standart temelli müfredat ve modern teknolojileri kullanarak öğrencilere yüksek kaliteli bir uluslararası eğitim sağlamaktır. Öğrencilerimizi tam potansiyellerine ulaşmaları için zorlayan ve giderek daha rekabetçi ve küresel bir toplumda liderlik yapabilmeleri için 21. yüzyıl becerileriyle donatan bir eğitim programı uygulamaktır.

Copyright 2022 Tüm Hakları Saklıdır , Tasarım & Yazılım Armina Yazılım

A PHP Error was encountered

Severity: Core Warning

Message: PHP Startup: Unable to load dynamic library 'curl.so' (tried: /usr/local/php74/lib/php/extensions/no-debug-non-zts-20190902\curl.so/curl.so (/usr/local/php74/lib/php/extensions/no-debug-non-zts-20190902\curl.so/curl.so: cannot open shared object file: No such file or directory), /usr/local/php74/lib/php/extensions/no-debug-non-zts-20190902\curl.so/curl.so.so (/usr/local/php74/lib/php/extensions/no-debug-non-zts-20190902\curl.so/curl.so.so: cannot open shared object file: No such file or directory))

Filename: Unknown

Line Number: 0

Backtrace: