Kurucumuzun Mesajı

Kurucumuzun Mesajı

Kurucumuzun Mesajı

Eğitim bir tutkudur. Her öğretmen sınıfa girdiği ilk günden, ömrünü tamamlayacağı son ana kadar öğretmenlik sıfatını şerefle taşır. Biz öğretmenlerin, binlerce yavrusu ve sayısız ailesi vardır. Kurumlarımız ise hem bizler hem de öğrencilerimiz için ikinci bir ev, sıcak bir ailedir.

Eğitim, profesyonel bir bilinç ve mesleki yeterlilik meselesidir. Çocuklarımızı emanet ettiğimiz her bir öğretmenimizi gerek eğitim tecrübesi gerekse etik duruşu açısından büyük bir hassasiyetle seçiyoruz. “Öğretmen eğitimi” kapsamında gerçekleştirdiğimiz düzenli etkinliklerle öğretmenlerimizi meslekî anlamda daha iyiye; hep daha ileriye ulaştırmak için gerekli profesyonel desteği büyük bir özveriyle sağlıyoruz.

İvme Eğitim Kurumları olarak her öğrencimizin, önce kendi kararlarını alabilecek güven ve bilince sahip olmasını istiyoruz. Onlara hayatı doğru tartmada ve karşılaştıkları tüm zorlukları aşmada yardımcı olacak bir terazi kazandırmayı hedefliyoruz. Kendinden emin, doğruyu yanlışı ayırabilen, ülkesine ve milletine sadık, ufku geniş bir neslin mimarları olmayı, 39 yıldır kendimize hedef biliyoruz.

1982 yılında Ankara’da başlayan bu serüven, onbinlerce gencimizi içine alan büyük bir aileye dönüşmüş; nice başarılara şahit olmuştur. Bilimden sanata, spordan olimpiyatlara ve sergilere uzanan geniş bir yelpazede; şehir, bölge, ülke, Avrupa ve dünya şampiyonluklarımız, bizleri bir yandan gururlandırıyor, diğer yandan da yeni başarılar için heyecanlandırıyor. Yaklaşık 40 senelik tecrübemizle, yavaş yavaş öğrencilerimizin yavrularını aynı sıralarda görmenin mutluluğunu yaşıyoruz. 

Bu büyük aileye sizleri de bekleriz.

Abdullah Yüksel
İvme Eğitim Kurumları
 
 
 
 

Copyright 2022 Tüm Hakları Saklıdır , Tasarım & Yazılım Armina Yazılım